SodaStream PLAY Black

Produkt nemá žiadne parametre.

• Super. Jednoduche ovladanie, tichy, pekny..... max spokojnost
    • ----

• Fľaša je super. Tým, že ju netreba "šróbovať" sa práca s ňou výrazne zjednodušila.

Odporúčam, sme maximálne spokojní.

• Super vec - dlho vydrží, umožňuje sýtiť nápoj do takej "perlivosti" na akú mám práve chuť

Pekný design, jednoduchá obsluha.

Produkt nemá žiadne parametre.

Výrobník sódy PLAY Black

Nový dizajnový pprístroj na výrobu perlivej vody

Fľaša je vyrobená z kvalitných plastov bez BPA

Revolučné uchytenie fľaše bez skrutkovania alebo funkcia Auto Lift pre uvoľnenie nadbytočného tlaku a automatické navrátenie do pôvodnej pozície. Stačí len nasadiť a začať sýtiť vodu.

Balenie obsahuje: 1 ks prístroja PLAY SodaStream 1 ks praktickej plastovej fľaše (1 l) 1 ks bombičky CO2 pre prípravu 80 l nápoja + "Sodastream letná sada pre pitný režim detí

• akčný balíček pre správny pitný režim detí
  • sada 2ks detských fliaš a 1 ks 440 ml príchute pre perlivú vodu
  • vtipné motívy lesných príšeriek na fľašiach
  • balenie obsahuje 2x 0,5l fľaše (1 ks pre chlapcov a 1 ks pre dievčatá) a 1x sirup s príchuťou Jahoda/Malina
  • sladené len prírodnými cukrami, bez konzervantov a umelých farbív"

• Super. Jednoduche ovladanie, tichy, pekny..... max spokojnost
    • ----

Odporúčam, sme maximálne spokojní.

Pekný design, jednoduchá obsluha.

• dizajn, cena, moznost pouzit velkych bombiciek, uchytavanie flasi je fakt super, ziadne skrutkovanie ako na starych modeloch.
    • cierna farba je magnet na otlacky prstov, uprimne? cakali sme to

super pomocnik, dizajn je skvely do modernej kuchyne.
    Rodicia maju stary dizajn a koli tomu som ho nechcel v kuchyni, toto uz je ina kava, pekny moderny dizajn,
    Uchytavanie flasi je super, nemusi sa skrutkovat ako na starom pristroji.

• Funkčnosť a dizajn

Bezproblemová obsluha

• Super - hlavne teraz na leto.. jednoduchá manipulácia a hlavne nemusím fľašu "skrutkovať" stačí len nakliknúť ☺
    • Lesklá časť sa rýchlo zalapká od prstov

Vrelo odporúčam

Výrobník sódy sme si kúpili preto, lebo starý (inej značky) nám už doslúžil a zvykli sme si mať sódu stále poruke bez kupovania a vláčenia balenej vody. Sme maximálne spokojní, tento výrobok je elegantný, ľahko sa používa a vyrába sódu na akú máme práve chuť - viac alebo menej sýtenú. Kúpili sme si aj náhradné fľaše, lebo jedna, ktorá je súčasťou výrobníka, nám nepostačuje, tak isto aj náhradnú bombičku.

Bol to darcek

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Elegantný dizajn , super vec , nemusím tahať tažké malinovky , kedykoľvek si môžem pripraviť svoj oblubený nápoj .
    • Náplne sú príliž predražené ...

Myslím si že to bola dobrá investícia táto vec sa oplatí i keď s malými mínusmi ...

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dobrá manipulácia